قالب وردپرس

بالش بین زانویی

Back to نوشته‌ها

بالش بین زانویی

بالش بین زانوئی هوشمند مناسب برای بانوان باردار برای کم کردن فشار از روی مهره های کمر هنگام خواب و طراحی شده برای افرادی که هنگام خواب کمر درد و زانو درد دارند.
مناسب برای بانوان باردار برای کم کردن فشار از روی مهره های کمر هنگام خواب طراحی شده برای افرادی که هنگام خواب کمر درد و زانو درد دارند.

دارای ۲ سال ضمانت تعویض
عرض : ۲۰ سانتی متر
طول : ۲۰ سانتی متر
ارتفاع : ۲۷ سانتی متر
این محصول طوری طراحی شده است که برای استفاده ما بین پاها در هنگام خوابیدن به پهلو و یا زیر زانوها در موقع خوابیدنبه پشت به منظور کم کردن فشار ستون فقرات کاربرد دارد. استفاده از بین زانویی هوشمند در هنگام خوابیدن یا استراحت باعث می شود تا کمترین فشار به زانوها ٬ ماهیچه های ران ٬ کمر و ستون فقرات وارد شود و به همین خاطر بیشترین کاربرد را برای بانوان باردار و افرادی که از مشکلات فوق رنج می برند را دارا می باشد.
این محصول از تائید مراکز علمی و توانبخشی کشور از جمله دانشگاههای علوم پزشکی تهران ٬ شهید بهشتی و ایران برخوردار بوده و همچنین دارای پروانه ساخت از وزارت بهداشت ٬ درمان و آموزشپزشکی می باشد.

فوم هوشمند چیست؟
فوم های هوشمند برای اولین بار در سال ۱۹۷۰ میلادی توسط سازمان فضایی آمریکا جهت جلوگیری از عوارض ناشی از شتاب ثقل به هنگام پرتاب فضاپیماها بر بدن فضانوردان اختراع شد. پس از آندر سال ۱۹۹۰ بعنوان یک محصول بسیار مفید و ضروری به خانه های مردم در اروپا و آمریکا راه پیدا کرد و امروزه در اکثر کشورهای جهان محصولات متنوعی که از فوم های هوشمند ساخته شده اندمورد استفاده قرار می گیرند.
ویژگی منحصر به فرد فوم های هوشمند تغییر شکل در اثر دمای بدن ٬ برگشت پذیری مناسب پس از بردا شتن نیرو در ناحیه تماس ٬ تسهیل در جریان گردش خون ٬ جلوگیری از گرفتگی عضلات و نیز جلوگیری از درد در ناحیه ستون فقرات است.

شرکت تولیدی پلی اوره تان ایران با بیش از ۳۵ سال سابقه در صنعت فوم کشور ٬ اولین تولید کننده فوم های هوشمند در ایران است و محصولات متنوعی را از این نوع فوم تحت برند تجاری هوشمند تولید و به بازار عرضه نموده است.شرکت تولیدی پلی اوره تان ایران با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و انجام آزمایشات کیفی مختلف بر روی محصولات هوشمند در آزمایشگاههای پیشرفته مفتخر است ضمن دریافت تأییدیه از دانشکده های علوم پزشکی ٬ اولین پروانه ساخت این نوع محصولات را از وزارت بهداشت ٬ درمان و آموزش پزشکی اخذ نموده و کلیه محصولات را به مدت ۲۴ ماه گارانتی نماید.

social position
Back to نوشته‌ها