قالب وردپرس

بالش دورگردنی

Back to نوشته‌ها
بالش مسافرتی دور گردنی هوشمند

بالش دورگردنی

بالش مسافرتی دور گردنی هوشمند برای جلوگیری از افتادگی گردن در هنگام نشستن ها طولانی و مناسب برای دانشجویان در سفرهای بین شهری با اتوبوس و قطار.

بالش مسافرتی دور گردنی هوشمند

بالش مسافرتی دور گردنی هوشمند

دارای ۲ سال ضمانت تعویض
عرض : ۲۸ سانتی متر
طول : ۳۰ سانتی متر
ارتفاع : ۸ سانتی متر
بالش دور گردنی هوشمند محصول منحصر به فردی است که جهت پیشگیری از آسیب های گردن از جمله آرتروز و مراقبت از آن در هنگام مسافرت با خودرو ٬ هواپیما ٬ اتوبوس و نشستن بر روی صندلی یا مبل در زمان تماشای تلویزیون ٬ کار با کامپیوتر و حتی کار در آشپزخانه کاربرد دارد. با استفاده از این محصول مهره های گردن در یک راستا قرار گرفته و ضمن جلوگیری از فشار به ماهیچه های گردن موجبات آرامش و راحتی شما را فراهم می نماید.این محصول از تائید مراکز علمی و توانبخشی کشور از جمله دانشگاههای علوم پزشکی تهران ٬ شهید بهشتی و ایران برخوردار بوده و همچنین دارای پروانه ساخت از وزارت بهداشت ٬ درمان و آموزش پزشکی می باشد.

فوم هوشمند چیست؟
فوم های هوشمند برای اولین بار در سال ۱۹۷۰ میلادی توسط سازمان فضایی آمریکا جهت جلوگیری از عوارض ناشی از شتاب ثقل به هنگام پرتاب فضاپیماها بر بدن فضانوردان اختراع شد. پس از آن در سال ۱۹۹۰ بعنوان یک محصول بسیار مفید و ضروری به خانه های مردم در اروپا و آمریکا راه پیدا کرد و امروزه در اکثر کشورهای جهان محصولات متنوعی که از فوم های هوشمند ساخته شده اندمورد استفاده قرار می گیرند.
ویژگی منحصر به فرد فوم های هوشمند تغییر شکل در اثر دمای بدن ٬ برگشت پذیری مناسب پس از بردا شتن نیرو در ناحیه تماس ٬ تسهیل در جریان گردش خون ٬ جلوگیری از گرفتگی عضلات و نیز جلوگیری از درد در ناحیه ستون فقرات است. شرکت تولیدی پلی اوره تان ایران با بیش از ۳۵ سال سابقه در صنعت فوم کشور ٬ اولین تولید کننده فوم های هوشمند در ایران است و محصولات متنوعی را از این نوع فوم تحت برند تجاری هوشمند تولید و به بازار عرضه نموده است.
شرکت تولیدی پلی اوره تان ایران با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و انجام آزمایشات کیفی مختلف بر روی محصولات هوشمند در آزمایشگاههای پیشرفته مفتخر است ضمن دریافت تأییدیه ازدانشکده های علوم پزشکی ٬ اولین پروانه ساخت این نوع محصولات را از وزارت بهداشت ٬ درمان و آموزش پزشکی اخذ نموده و کلیه محصولات را به مدت ۲۴ ماه گارانتی نماید

social position
Back to نوشته‌ها