قالب وردپرس

بالش زیر نشیمن

Back to نوشته‌ها
بالش زیر نشیمن

بالش زیر نشیمن

بالش زیرنشیمنی هوشمند مناسب برای افرادی با ناراحتی های دیسک ٬ هموروئید(بواسیر) ٬ دنبالچه و فیستول وقابل استفاده در منزل ٬ محل کار و اتومبیل و طراحی شده برای افرادی که بنا به کارشان زیاد روی صندلی می نشینند. برای افرادی با ناراحتی های دیسک ٬ هموروئید(بواسیر) ٬ دنبالچه و فیستول مناسب است. قابل استفاده در منزل ٬ محل کار و اتومبیل می باشد. طراحی شده برای افرادی که بنا به کارشان زیاد روی صندلی می نشینند.

بالش زیر نشیمن

بالش زیر نشیمن

دارای ۲ سال ضمانت تعویض
عرض : ۴۰ سانتی متر
طول : ۴۰ سانتی متر
ارتفاع : ۱۰ سانتی متر
این محصول بدلیل شکل خاص و طراحی مناسب باعث می گردد کمترین فشار به انتهای ستون مهره ها ( دنبالچه ) و ماهیچه های نشیمن گاه وارد شود و از دردهای عضلانی ناشی از گرفتگی ماهیچه ها جلوگیری می نماید. این محصول برای راحتی در هنگام نشستن های طولانی دوران بارداری ٬ پس از عمل های جراحی خاص ٬ برای استفاده در سفر ٬ محیط کار و منزل قابل استفاده بوده و سبب کاهش دردهای استخوانی و هموروئیدی می گردد.
این محصول از تائید مراکز علمی و توانبخشی کشور از جمله دانشگاههای علوم پزشکی تهران ٬ شهید بهشتی و ایران برخوردار بوده و همچنین دارای پروانه ساخت از وزارت بهداشت ٬ درمان و آموزش پزشکی می باشد.

فوم هوشمند چیست؟
فوم های هوشمند برای اولین بار در سال ۱۹۷۰ میلادی توسط سازمان فضایی آمریکا جهت جلوگیری از عوارض ناشی از شتاب ثقل به هنگام پرتاب فضاپیماها بر بدن فضانوردان اختراع شد. پس از آن در سال ۱۹۹۰ بعنوان یک محصول بسیار مفید و ضروری به خانه های مردم در اروپا و آمریکا راه پیدا کرد و امروزه در اکثر کشورهای جهان محصولات متنوعی که از فوم های هوشمند ساخته شده اندمورد استفاده قرار می گیرند.
ویژگی منحصر به فرد فوم های هوشمند تغییر شکل در اثر دمای بدن ٬ برگشت پذیری مناسب پس از بردا شتن نیرو در ناحیه تماس ٬ تسهیل در جریان گردش خون ٬ جلوگیری از گرفتگی عضلات و نیز جلوگیری از درد در ناحیه ستون فقرات است. شرکت تولیدی پلی اوره تان ایران با بیش از ۳۵ سال سابقه در صنعت فوم کشور ٬ اولین تولید کننده فوم های هوشمند در ایران است و محصولاتمتنوعی را از این نوع فوم تحت برند تجاری هوشمند تولید و به بازار عرضه نموده است.
شرکت تولیدی پلی اوره تان ایران با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و انجام آزمایشات کیفی مختلف بر روی محصولات هوشمند درآزمایشگاههای پیشرفته مفتخر است ضمن دریافت تأییدیه از دانشکده های علوم پزشکی ٬ اولین پروانه ساخت این نوع محصولات را از وزارت بهداشت ٬ درمان و آموزش پزشکی اخذ نموده و کلیه محصولات را به مدت ۲۴ ماه گارانتی نماید.

social position
Back to نوشته‌ها