قالب وردپرس

بالش طبی-مدل موج شیاردار

Back to نوشته‌ها

بالش طبی-مدل موج شیاردار

بالش هوشمند مدل موج شیاردار همانند مدل موج بوده ٬با این ویژگی که دارای شیارهایی در سطح بالش برای گردش بهتر هوا هنگام خواب است و برای افرادی که نسبت به تعرق موقع خواب حساس هستند مناسب است.بالش موج شیاردار هم دارای فوم ویسکوالاستیک با ساختار سلولی باز میباشد و از حالت بدن و سر و گردن پیروی کرده و به طور کامل تطبیق پیدامی کند.بالش هوشمند مدل موج شیاردار در دو نوع نرم (سافت) وسفت ( هارد) قابل تهیه است و دارای روکش کتان ضدحساسیت می باشد.

طول : ۶۰ سانتیمتر
عرض : ۳۱ سانتیمتر
ارتفاع : ۱۲ سانتیمتر

  • این محصول از تائید مراکز علمی و توانبخشی کشور از جمله دانشگاههای علوم پزشکی تهران ٬ شهید بهشتی و ایران برخوردار بوده و همچنین دارای پروانه ساخت از وزارت بهداشت ٬ درمان و آموزش پزشکی می باشد.

کاربردهای عمومی
بالش ها در شکل و میزان فشار وارده به مهره های گردن و قسمت فوقانی ستون فقرات و انحنای آنها نقش مهمی دارد. استفاده از بالش های نامناسب باعث می شود سرنسبت به بدن وضعیت مناسبی نداشته باشد و کشیدگی و فشار زیادی به مهره ها وارد شود. این وضعیت به کوفتگی و گرفتگی عضلات شانه و گردن – بد خوابی و بی خوابی ، سردردو احساس خستگی به هنگام بیداری منجرمی شود.
استفاده از بالش های هوشمند چنین مشکلاتی را برطرف کرده و سبب می شود تا با خوابی آسوده و انرژی بخش ٬ به هنگام بیدار شدن از شادابی برخوردار باشید.استفاده از این بالش ها سبب عدم گسست و استمرار عمق خواب گشته و انرژی لازم برای تجدید قوای پس از خواب را فراهم می آورد.
علاوه بر ان استفاده از بالش های هوشمند موجب می شود تا عمل گردش خون به راحتی و بدون هیچ محدودیتی در تمام نقاط گردن و شانه و قسمت فوقانی ستون فقرات جریان پیدا کند واحساس انرژی بیشتری در هنگام بیدار شدن از خواب به وجود آید.

فوم هوشمند چیست؟
فوم های هوشمند برای اولین بار در سال ۱۹۷۰ میلادی توسط سازمان فضایی آمریکا جهت جلوگیری از عوارض ناشی از شتاب ثقل به هنگام پرتاب فضاپیماها بر بدن فضانوردان اختراع شد. پس از آن در سال ۱۹۹۰ بعنوان یک محصول بسیار مفید و ضروری به خانه های مردم در اروپا و آمریکا راه پیدا کرد و امروزه در اکثر کشورهای جهان محصولات متنوعی که از فوم های هوشمند ساخته شده اندمورد استفاده قرار می گیرند.

ویژگی منحصر به فرد فوم های هوشمند تغییر شکل در اثر دمای بدن ٬ برگشت پذیری مناسب پس از بردا شتن نیرو در ناحیه تماس ٬ تسهیل در جریان گردش خون ٬ جلوگیری از گرفتگی عضلات و نیز جلوگیری از درد در ناحیه ستون فقرات است. شرکت تولیدی پلی اوره تان ایران با بیش از ۳۵ سال سابقه در صنعت فوم کشور ٬ اولین تولید کننده فوم های هوشمند در ایران است و محصولات متنوعی را از این نوع فوم تحت برند تجاری هوشمند تولید و به بازار عرضه نموده است.

شرکت تولیدی پلی اوره تان ایران با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و انجام آزمایشات کیفی مختلف بر روی محصولات هوشمند در آزمایشگاههای پیشرفته مفتخر است ضمن دریافت تأییدیه از دانشکده های علوم پزشکی ٬ اولین پروانه ساخت این نوع محصولات را از وزارت بهداشت ٬ درمان و آموزش پزشکی اخذ نموده و کلیه محصولات را به مدت ۲۴ ماه گارانتی نماید

social position
Back to نوشته‌ها