قالب وردپرس

بالش طبی-مدل پروانه

Back to نوشته‌ها
فروشگاه تجهیزات-بالش طبی-مدل پروانه

بالش طبی-مدل پروانه

بالش هوشمند مدل پروانه مناسب برای افراد با عرض شانه کم با طراحی منحصر به فرد برای افرادی که مشکلات حاد گردنی دارند مناسب برای افراد با عرض شانه کم طراحی منحصر به فرد برای افرادی که مشکلات حاد گردنی دارند.

 

دارای ۲ سال ضمانت تعویض
طول : ۵۲ سانتی متر
عرض : ۳۱ سانتی متر
ارتفاع : ۱۲ سانتی متر

این بالشت علاوه بر انعطاف پذیری بالا از شکل ویژه و خاصی درناحیه تماس با گردن برخوردار است که موجب آسانی گردش خون و تثبیت وضعیت آن بویژه در هنگام دردهای حاد گردنی می گردد به همین دلیل برای افرادی که از مشکلات مهره های گردن و آرتروز رنج می برند نیز می تواند انتخاب مناسبی باشد. همچنین این ( Hard ) بالشت با روکش کتان قابل شستشو و در دو نوع سفت عرضه گردیده تا برای افرادی که عادت دارند ( Soft ) و نرم بالشتشان سفت و نرم باشد امکان خوابی آسوده و انرژی بخش رافراهم آورد.
این محصول از تائید مراکز علمی و توانبخشی کشور از جمله دانشگاههای علوم پزشکی تهران ٬ شهید بهشتی و ایران برخورداربوده و همچنین دارای پروانه ساخت از وزارت بهداشت ٬ درمان وآموزش پزشکی می باشد.

کاربردهای عمومی
بالشت ها در شکل و میزان فشار وارده به مهره های گردن وقسمت فوقانی ستون فقرات و انحنای آنها نقش مهمی دارد.استفاده از بالشت های نامناسب باعث می شود سرنسبت به بدن وضعیت مناسبی نداشته باشد و کشیدگی و فشار زیادی به مهره ها وارد شود. این وضعیت به کوفتگی و گرفتگی عضلات شانه و گردن – بد خوابی و بی خوابی سردرد و احساس خستگی به هنگام بیداری منجرمی شود.
استفاده از بالشت های هوشمند چنین مشکلاتی را برطرف کرده و سبب می شود تا با خوابی آسوده و انرژی بخش ٬ به هنگام بیدارشدن از شادابی برخوردار باشید.

استفاده از این بالشت ها سبب عدم گسست و استمرار عمق خواب گشته و انرژی لازم برای تجدید قوای پس از خواب را فراهم می آورد.علاوه بر ان استفاده از بالشت های هوشمند موجب می شود تاعمل گردش خون به راحتی و بدون هیچ محدودیتی در تمام نقاط گردن و شانه و قسمت فوقانی ستون فقرات جریان پیدا کند واحساس انرژی بیشتری در هنگام بیدار شدن از خواب به وجود آید.

فوم هوشمند چیست؟
فوم های هوشمند برای اولین بار در سال ۱۹۷۰ میلادی توسط سازمان فضایی آمریکا جهت جلوگیری از عوارض ناشی از شتاب ثقل به هنگام پرتاب فضاپیماها بر بدن فضانوردان اختراع شد. پس از آن در سال ۱۹۹۰ بعنوان یک محصول بسیار مفید و ضروری به خانه های مردم در اروپا و آمریکا راه پیدا کرد و امروزه در اکثرکشورهای جهان محصولات متنوعی که از فوم های هوشمندساخته شده اند مورد استفاده قرار می گیرند. ویژگی منحصر به فرد فوم های هوشمند تغییر شکل در اثر دمایبدن ٬ برگشت پذیری مناسب پس از بردا شتن نیرو در ناحیه تماس ٬ تسهیل در جریان گردش خون ٬ جلوگیری از گرفتگی عضلات و نیز جلوگیری از درد در ناحیه ستون فقرات است.

شرکت تولیدیپلی اوره تان ایران با بیش از ۳۵ سال سابقه در صنعت فوم کشور ٬اولین تولید کننده فوم های هوشمند در ایران است و محصولات متنوعی را از این نوع فوم تحت برند تجاری هوشمند تولید و به بازارعرضه نموده است. شرکت تولیدی پلی اوره تان ایران با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیاو انجام آزمایشات کیفی مختلف بر روی محصولات هوشمند در آزمایشگاههای پیشرفته مفتخر است ضمن دریافت تأییدیه از دانشکده های علوم پزشکی ٬ اولین پروانه ساخت این نوعمحصولات را از وزارت بهداشت ٬ درمان و آموزش پزشکی اخذ نموده و کلیه محصولات را به مدت ۲۴ ماه گارانتی نماید.

social position
Back to نوشته‌ها